بیماری پسوریازیس و اگزما

رابطه بیماری پسوریازیس و استرس

رابطه بیماری پسوریازیس و استرس

یک بار از Albert Schweitzer این سوال پرسیده شد “امروزه کدام کار مردم اشتباه است؟» پاسخ او، تیز و به جا  بود، “به سادگی می توان گفت که مردم فکر نمی کنند!” مطمئنا، همه افراد در این دسته قار نمی گیرند، اما این مورد به خودی خود یک سوال دیگر در پی دارد. البته که افراد “فکر می کنند” اما آنها به چه می اندیشند؟ آیا افکار آنها دارای ماهیت سازنده است یا مخرب است؟ شما می دانید که ماهیت تفکر آنها جهان پیرامون را شکل می دهد. بدن و شرایط آنها، اعم از اینکه آنها به این موضوع اعتقاد داشته باشند یا نه، نتیجه نهایی اندیشه هایی است که در ذهن آن ها وجود دارد.

فیلسوف، James Allen، در کار کلاسیک خود تحت عنوان تفکر یک مرد، بیان داشت: “از بین تمام حقیقت های زیبا که مربوط به روح است، هیچ خبری از تحریم و اعتماد به نفس الهی و یا غنی تر از این مورد نیست؛ آن مرد استاد تفکر، سازنده شخصیت و شکل دهنده شرایط، محیط و سرنوشت است”.

هنگامی که یک شخص به این موضوع پی برد در این حالت تا حد زیادی قدرت انتخاب افکار خود را داراست، اگر او نتواند به طی یک مسیر تفکر سازنده بپردازد در این صورت احمق خواهد بود. سپس اگر نسبت به قدرت خلاق اندیشه باور داشته باشد، او در نهایت می تواند تمام زمینه های زندگی خود را ارتقا دهد. او می تواند آزادانه به انتخاب بپردازد.

اما جهت درک و فهمیدن زندگی سالم، زندگی خوب، یک زندگی که ارزش زندگی کردن داشته باشد ما باید چه کار کنیم؟ ما باید “تفکر درست” را تمرین کنیم. تفکر درست به معنی انتخاب یک الگوی فکری طراحی شده برای بهره مند شدن یک فرد بدون ایجاد آسیب به دیگران می باشد. بعضی اوقات ایجاد تغییرات ظریف در افکار ما موجب نتایج باورنکردنی می شود. به عنوان مثال، به طور معمول هیچ کس نمی خواهد بیمار باشد. اما اگر شما به گفتن و یا فکر کردن به کلمات “من نمی خواهم به بیمار باشم” روی بیاورید در این صورت شما تمرکز خود را روی بیماری و احتمال ابتلا به بیماری معطوف نموده اید. به همان چیزی که فکر می کنید، باید تبدیل شوید. تفاوت در تفکر درست به این شکل است که به خودتان بگویید «من نمیخواهم بیمار باشم»، این یک بیانیه منفی است، اما «من سالم هستم!» یک اذعان مثبت و سازنده در پی دارد. اگر این تأییدیه به اندازه کافی تکرار شود، در نهایت روی ذهن ناخودآگاه شما ثبت شده و خود را در زندگی بیرونی شما نیز بروز می دهد. این موضوع بعدا در این فصل در بخشی با عنوان “فرمول ذهنی امیل کوئین” مورد بحث قرار خواهد گرفت.

Thomas Troward یکی از رهبران مشهور جهان در زمینه قدرت فکر و چگونگی عملکرد آن در راستای منفعت ما بود. او در اوایل قرن بیستم هفت کتاب در خصوص این موضوع نوشت. سخنرانی های ادینبورگ در زمینه علوم روان شناختی، شاید محبوب ترین نسخه او، شامل یک گفتمان کوتاه است که خلاصه آنچه که وی تحت عنوان “آموزش علت” ارائه نموده است را شامل می شود: همه چیز با عاطفه یا احساس آغاز می شود، که موجب می شود یک اندیشه شکل بگیرد؛ در مرحله بعدی قضاوت سپس تصمیم می گیرد که این اندیشه را تحقق ببخشد یا خیر. اگر فکر مورد تایید قضاوت قرار گیرد، تصور از طریق مجسم سازی تفکر به شکلی که قبلا انجام گرفته است، به پیش می رود؛ پس از آن، اراده با برگزیدن تصویری از اندیشه مادی به دست می آید تا زمانی که به عنوان یک واقعیت در زندگی شما ظاهر شود.

این قطب علیت که توسط Troward توصیف شده است برای پسوریاتیک ها امری مهم است، زیرا آنها می توانند با تصحیح اندیشه های خود بر این ایده که پوست آنها در حال بهبود است و تجسم آن به عنوان یک واقعیت انجام شده مدنظر است، به روند بهبود کمک کنند. بیمارانی که از تمام اقدامات دیگر پیروی می کنند و سپس این قدرت تجسم را اضافه می کنند، گام مهمی در رهایی از این بیماری مضر بر داشته اند. بزرگترین مانع غلبه بر بی قراری بیمار است. غیر از حالتی که وی تمایل داشته باشد تا زمان کاری مورد نیاز جهت این کار را در نظر بگیرد، فرآیند با شکست مواجه خواهد شد.

Troward تاکید می کند که وقتی یک ایده توسط اندیشه های ما به حرکت در می آید، حرکت رو به جلوی آن تا زمانی که هدف محقق شود، متوقف نخواهد شد، مگر آنکه ما خودمان افکار مخالف، افکار متضاد را ترویج دهیم.

هیچ چیز نمی تواند روشن تر یا ساده تر باشد. هیچ چیز بدون یک فکر شروع به حرکت نمی کند. به تفکر ادامه دهید، و در راه فراتر از دانستن، شما آن را در زمان تعیین شده محقق می سازید. در خصوص تلاش برای روشن نمودن چگونگی پیشرفت روند، دچار سردرگمی نشوید. این مورد شدنی و یا ضروری نیست. و “قطب علی” برای همه بشریت در دسترس است. به نظر من، این موضوع تنها توضیح برای این بیانیه است که “همه مردان دارای ماهیت یکسانی هستند”. این امر زمانی برای من بیشتر قابل درک می شود که این موضوع را نیز اضافه کنمکه: “همه مردان هنگامی که متوجه شدند که قدرت تفکر را در فرمان خود دارند تا چیزهایی را که در حال حرکت هستند، برای آنها کارایی داشته باشند، برابرند”.

بر طبق نظر Troward، نیروهای جهان متحد می شوند تا اندیشه های یک انسان نمود خارجی پیدا کند. به همین دلیل است که جنگ سالاران، پادشاهان فئودال، مقامات اولیه در کلیساها و دیکتاتورهای مدعی مردم را به زور یا به واسطه فرمان “الهی” تسلیم خود می کنند: آنها می خواهند مانع از تفکر مردم شوند! ایالات متحده آمریکا تنها در دویست سال (در مقایسه با سایر ملل) بزرگترین ملت می باشد، زیرا مردمش آزادی اندیشه داشتند.

در زمین تنها در دو صد سال (نسبت به سایر ملل)، زیرا مردمش آزادی اندیشه داشتند.

ممکن است شما بپرسید که همه این موارد چه ارتباطی با پسوریازیس دارد. وقتی متوجه شدید که ما در مورد یک اصل صحبت می کنیم، در این حالت خواهید دید که ارتباط زیادی دارد. اصل از این قرار است که “اندیشه ها اشیا هستند” و شما این توانایی را دارید که نیروهایی را که همه اشیا را به وجود می آورند، از جمله سلامتی بدن، به حرکت وادارید.

اجازه دهید “قطار علیت” Troward را در قالب استفاده عملی و اعمال آن جهت  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ پسوریازیس در نظر بگیریم.

فرآیند تفکر

این فرآیند با احساس یا احساس شروع می شود تا خود را از این بیماری رهایی دهد. میل به این طریق ایجاد شده است. سپس بخش دیگری از ماشین آلات ذهنی ما به عمل می آید، قضاوت، به معنی، شما باید تعیین کنید که آیا شما واقعا می خواهید خلاص شدن از شر این پسوریازیس. (بعضی ها نمی کنند.) اگر با قضاوت شما تصمیم می گیرید “من پسوریازیس را  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ می کنم”، هدف را تعیین کرده اید. حالا، چطور میتونید به این هدف دست پیدا کنید؟ با تصور آن در ذهن شما همانطور که در حال حاضر انجام شده است! این کار با استفاده از اراده جهت تخیل است. به سادگی اظهار داشت، اراده به جلو می رود و تخیل را برای نگه داشتن تصویری از نتیجه نهایی مورد نظر هدایت می کند. این گیاهان بذر را، به طوری که می گویند، در زمان رشد می کنند تا زمانی که نتیجه مورد نظر بیرون بیاید. در این مورد هدف ظاهر پوست روشن و سالم است.

بلوک های مترقی مورد نیاز برای دستیابی به نتیجه مطلوب ممکن است عبارتند از: شناخت رژیم لازم، پیوستن به رژیم غذایی، تمرین پاکسازی داخلی، تنظیم تنظیمات ستون فقرات، صادق بودن چای، و غیره.

مهمتر از همه، شناخت رابطه اراده با تخیل است.

با توجه به Troward، عملکرد اراده “این است که تخیل را در جهت درست متمرکز نگه دارد. هدف ما کنترل آگاهانه قدرت ذهنی ما است به جای این که آنها را به شیوه ای غیرمترقبه به ما بسپارند و ما باید این را درک کنیم رابطه این قدرت ها با یکدیگر برای تولید نتایج خارجی. ”

در اینجا چیز مهمی است که باید حفظ شود و همیشه در ذهن داشته باشید: زمانی که خواسته و تخیل در تعارض با یکدیگر هستند، تخیل همیشه برنده می شود. به عبارت دیگر، اگر شما نمیتوانید آنچه را که میخواهید انجام دهید، تصویر کنید، آنچه شما میگوییدیا حتی بر روی پشت بامها فریاد میزنید، بی معنی است. من بعدا بحث خواهم کرد در این مرحله، فقط باید اصل کلی را درک کنید: آنچه که از طریق تخیل به تصویر می اندازید، در زمان تحقق یابد.

برای نشان دادن

یکی از بزرگترین مانع هایی که چند بار در فرآیند شفا مواجه شده است اعتقاد درونی بیمار (آگاهانه یا ناخودآگاه) است که بیماری پوست او باید از خدا مجازات باشد. با چنین اعتقادی که در ذهن وجود دارد، نتایج مثبت تقریبا غیرممکن است. تا زمانی که بیمار معتقد باشد که او سزاوار پسوریازیس است، تنها در حفظ بیماری موفق خواهد بود؛ زیرا برای رهایی از خود، بر اساس اعتقاد وی، بر خلاف آنچه که او فکر می کند، بر خلاف اراده خداوند است. بنابراین، حتی اگر کمک به راحتی برای او در دسترس باشد، او از اجتناب از آن برای مطابقت با باور داخلی خود جلوگیری خواهد کرد.

داستان از یک شاهزاده ی جوان خانواده مدیچی در شمال ایتالیا قرنها پیش به دنیا آمده است که با بدن شکسته و تغییر شکل یافته متولد شده است. خوشبختانه، او باور نکرد که بدن او متولد شده است “اراده خدا”، و در سن بسیار جوان او مصمم به اصلاح آن با استفاده از هنر تجسم. به دلیل خسارت فیزیکی او، او از ارتباطات عمومی اجتناب کرد و خود را برای مطالعات و مدیتیشن های خود در محدوده کاخ محدود کرد. از آنجایی که او شاهزاده بود، می توانست چیزی را که او آرزو می کرد، داشته باشد. آنچه مردان جوان عاقل به آن دستور دادند، حتی با استانداردهای امروز، در بهترین حالت بی نظیر در نظر گرفته می شود و به سختی به عنوان چیزی غیر از تفکر آرزوی شناخته می شود.

در وسط دادگاه که بیشتر اوقات بیداری خود را صرف می کند، او مجسمه ای را که توسط مجسمه ساز برجسته ای از روز ساخته شده بود، حک کرد. مجسمه بایدیک شخصیت کلاسیک قدرتمند قهرمان روم بود – قدرتمند، با شکوه، افتخار و متعهد، اما با یکی از ویژگی های خاص: سر به تحسین شکل شاهزاده جوان بود. ماه بعد از ماه، سال بعد، شاهزاده همچنان در باغ های مورد علاقه خود که در آن مجسمه ایستاده بود، نشست و مراقب بود. او خود را همانطور که آرزو داشت، میبیند، در تمام جلال او هر روز بروز مییابد. با گذشت سالها، ذهن ناخودآگاه او به تدریج این پیام را پذیرفت و روزی آمد که شاهزاده مستقیما و قوی، نمونه ای باشکوه مردانه، یک نسخه واقعی از مجسمه مدل بود.

ما از این داستان یاد می گیریم که قدرت ذهن بر بدن است و به رغم تمام شانس ها، ظاهرا غیرممکن می تواند تحقق یابد. ما همچنینیاد می گیریم که کلید این است که در چشم ما ذهن ما آنچه را که می خواهیم تصویر کنیم. به هر حال ما به خودمان کمک می کنیم تا تصویر خوبی داشته باشیم، تا زمانی که نتیجه مطلوب حاصل شود. بنابراین ممکن است ما شروع کنیم

بنابراین ممکن است ما تلاش خود را برای زیبایی روشن پوست با اطمینان خوشحال کنیم که خدا یا نیروهای خلاق در کنار ما هستند. اول، بذر بذر، پس از آن آب و مراقبت از آن، و سپس اجازه دهید آن را رشد می کنند.

ادگار کایس برای افرادی که مبتلا به پسوریازیس هستند، به ارائه تصویری از بیماری که از بدن آنها رسیده است، می گوید: «یک  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ وجود دارد». این به طور کامل مفهوم ارتدکس قدیم را رد می کند که  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ برای پسوریازیس وجود ندارد.

اینیک دلیل مهم است که من اغلب بیماران موفقم را ملاقات می کنم کسانی که تازه شروع رژیم می کنند. این قوی ترین انگیزه برای آنها است که قلب را بپذیرند و بدانند که می توانند به خوبی به دست بیاورند. این اراده خود را تقویت می کند که، به نوبه خود، تخیل را به سمت آن تصویری از سلامت کامل هدایت می کند. سپس، با قانون جاذبه، تصویر آنها تحقق مییابد. نمی توان مدت زمان محدودی را تعیین کرد. هر شخصییک قانون برای خود است. با اعتقاد من می توانم بگویم که با پیروی از این روش “تفکر درست”، می توانید میل خود را در کوتاه ترین مدت طبیعی از زمان تحقق بخشید. استقرار در جاده “تفکیک” “تفکر”، اگر شما بخواهید از نفوذ افکار، اظهارات یا حرکات مخرب که منجر به تحریفیا حتی معکوس شدن این اندیشه می شود، بایستی هوشیارانه،یک “نگهبان دروازه” باشد. الگوهایی که موفق می شوند.

آتش سوزی

یک نمونه عالی از تمرین “اصل نگهبان در دروازه” در محل پذیرش من درست شد. دو بیمار مبتلا به پسوریازیسیک شب در دفتر من ملاقات کردند. هر دو آنها جوان بودند و موارد شدید پسوریازیس داشتند. من آنها را به یکدیگر معرفی کردم، همانطور که اغلب برای بیمارانی که با آنها ملاقات می کردم، با این امید که دیگران را تشویق کنم. یک بیمار، مثبت، در ابتدا بسیار مشتاق بود و به سرعت شروع به بحث در مورد رژیم با زن دیگر کرد. به زودی آشکار شد که زن دیگر شور و شوق خود را به اشتراک نگذاشت، با شک و تردید نگرانی داشت، هیچ نگرانی نسبت به انتقال او به بیمارانی که سعی در کمک به او داشتند، فکر نکرد.

بعدها، زمانی که با بیمار مثبت خصوصی در اتاق  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ دیدار کردم، بلافاصله ملاقات کردم، “دکتر Pagano، من قدردانی از آنچه شما در حال تلاش برای انجام این کار، اما لطفا من را در شرکت چنین شخص دیگری قرار داده است! ” کمترین اشتباه و خجالت زده شدم، برای اینکه بیمارانیکدیگر را ملاقات کنند، معمولا سودمند هستند. ظاهرا این وضعیتیک استثنا بود. بیمار مثبت، نگرانی خود را نسبت به نگرش زن دیگر ابراز کرد و توضیح داد که نمیخواهد ذهنیتی از این افکار “آلوده” شود. من توضیح دادم که هدف من این بود که “شما را تشویق کنید.” او به من اطمینان داد که او سعی کرده است، اما به زودی متوجه شد که زن دیگر به آن باز نشده است. در واقع، اثر متضاد اتفاق افتاده است. افسردگی روی بیمار مثبت گذاشته شد، در حالی که دیگر دفتر را ترک کرد

حدود شش هفته بعد، دو زن دوباره، صرفا به طور تصادفی، در اتاق پذیرایی من ملاقات کردند. به نظر می رسید که مکالمه آنها آغاز شد و در آخرین جلسه خود به پایان رسید. بیمار مثبت حفظ آرامش خود را در حالی که دیگر تاثیر منفی خود را، حتی اگر پوست او بهبود یافته بود در طول ماه گذشته. با این حال، این بار، درست در مقابل دیگر بیماران در اتاق انتظار، بیمار مشتاق دستش را روی گوشش گذاشت و گفت: “لطفا، من نمی خواهم آن را بشنوم!” با این وجود، زن دیگر سخنان منفی خود را ادامه داد. دوباره با او ملاقات کرد، “من فقط به شما گفتم که من نمی خواهم هیچیک از افکار شما را بشنوم. لطفا متوقف کنید!” در نهایت، زمانی که پیام در میان بود، فرد منفی متوجه شد که او دیگر مخاطب را ندیده و عقب مانده است.

در بیمارستانی، بیمار مثبت گفت: “من متاسفم، دکتر Pagano، اما آن زن در یک ماه به حالت افسرده ای که من را مجبور می کند او را دوباره مجددا زباله خود را بر روی من قرار دهد!” من به او در مورد نیرومندی و عزم او تبریک می گویم تا از افکار طبیعت مخرب محافظت کند. او نمونه ای کامل از انتخاب شخص افکار خود بود، نه اجازه دادن به افکار از هر منبع به ذهن او. از آنجایی که او نه تنها حاضر به پذیرفتن چنین نگرشی بود، بلکه همچنین به طور موثری با آن مخالفت کرد، تمام رفتار او تغییریافت. او شادتر، لبخند زد، قوی تر و متعهد به موفقیت بود. و او موفق شد. پسوریازیس دیگر برای او مشکل نیست. او پس از این نتایج غرق شد که نامه ای طولانی به رئیس پوست در یکی از مراکز تحقیقاتی پیشرو در زمینه پسوریازیس، جایی که او قبلا تحت  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ قرار گرفته بود، در ارتباط با موفقیت موفقیت آمیز خود را پس از سال ها رنج می گذارد.

همیشه باید در نظر داشته باشید که تأثیرات منفی هر نوع طبیعت ممکن است بسیار منطقی و واقعی باشد. بارها، استدلال های بسیار قوی در مورد اینکه چرا باید چیزی را دنبال نکنیم وجود دارد. اینزمانی است که بیماران نیاز به قوی ترین در حل و فصل خود دارند. مردم باید قبل از ذهنیتان، پرونده موفق باشند

مردم باید قبل از ذهن خود، پرونده های موفق، و نه شکست ها را نگه دارند، و با توجه به زمان و صبر، آنها به سمت یک نتیجه موفق مهاجرت می کنند. ممکن است به مردی که نمی دانست چیزی می تواند انجام شود، مقایسه شده است، بنابراین او پیش رفت و این کار را کرد. تاریخ در داستان های واقعی از نتایج موفقیت آمیز شاهکارهای غیرممکن است. نام خود را به لیست نتایج موفقیت آمیز در موارد پسوریازیس اضافه کنید و از اعتقاد بر این نیست که « اوزن  اوزن درمانئ DIVئ وجود ندارد.» برای بسیاری از مردم، قطعا یکی وجود دارد!

بدین ترتیب، تفکر درست هنگامی که شما یاد می گیرید که «تفکر اشتباه» را به رسمیت شناختید، زمانی که به شما هدایت می شود، موفقیت آمیز است. این ممکن است به اندازه آن آسان نیست

صدا. افرادی هستند که اغلب به خوبی معنی دارند، که در مورد تلاش بیمار شک و تردید دارند. افکار آنها، معمولا به شکل اظهارات، می تواند بیمار را از مسیر خارج کند، اگر بیماریاد بگیرد که آنها را تشخیص دهد. این سخنان ظریف عبارتند از:

“من آن را باور دارم زمانی که من آن را می بینم.”

“اما برای پسوریازیس هیچ  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ وجود ندارد.” “چرا وقت خود را هدر می دهید؟”

“اینجا،یک قطعه دیگر از کیک”

این اظهارات را برای آنچه که آنها مخرب است، به رسمیت بشناسید! بیمارانم می دانند بیشتر در مورد دوره ای که آنها دنبال می کنند، نسبت به افراد متجاوز انجام می دهند. هرگز نمیتواند من را تشویق کند که چگونه بعضی از مردم معتقدند که بدون داشتن خواندن یک کتاب در مورد موضوع یا مشارکت در سخنرانی، سخنرانی کنند. اگر بیمار، با ضرورت، در حضور چنین افرادی زندگی می کند یا دائما در آن حضور دارد، بهترین کاری که باید انجام شود این است که یک فلسفه ی قدیمی را دنبال کنید: “برو و هیچ مردی را بگو!” اولا نتایج بدست آورید و بعدا آنها را بگویید. موفقیت نیازی به توضیح ندارد خرابی اجازه نمی دهد هیچ آلیبی.

فرمول ذهنی امیل کوئین

در نگاه اول، به نظر من یک مشت بالایی را نمی بینم که در مورد فرمول ذهنی صحبت کنم که بتواند به دیگران کمک کند نه تنها با سلامت جسمی اش، بلکه با شرایط بیرونی او نیز. آیا چنین فرمولی وجود دارد؟ جواب این است که بله درست است. این در اواخر قرن نوزدهم توسط امیل کوئین فرانسه شکل گرفت. کوئه با توجه به زندگی خود در مطالعه نگرش ذهنی در بهبود یا کاهش بیماری، به دلیل روش ساده ای که از کمک به نیروهای اصلاح ناملموس استفاده می کند، محبوبیت زیادی به دست آورد.

کوئنیک “راز” را نشان داد که در آن ما می توانیم از قدرتمند ترین ابزار در جهان، ذهن ما، برای کمک به ما استفاده کنیم. اول، ما باید کمی در مورد اینکه چگونه ذهن ما عمل می کند را درک کنید.

به طور خلاصه، شما باید ذهن خود را به دو ذهن نگاه کنید: آگاهانه، اعضای هیئت علمی که در این لحظه برای خواندن این کتاب و ناخودآگاه، اعضای هیئت علمی فعال در هنگام خواب و یا زمانی که دانش آموزان آگاهانه . یک عمل متقابل بین دو ذهن وجود دارد؛ یعنی ذهن آگاه می تواند (و انجام دهد) پیشنهادات را به ذهن ناخودآگاه ارسال می کند و، اگر به طور مكرر به اندازه كافی كافی باشد، ناخودآگاه آن را به عنوان درست می پذیرد و آن را در زندگی شما به ارمغان می آورد. ناخودآگاه قدرت ذات را ندارد. این درست همان چیزی است که بر آن تأثیر میگذارد. از سوی دیگر، ذهن آگاهانه دارای قدرت ذهنی است. این می تواند همه چیز را وزن کند و تصمیم بگیرد

 

آنچه بر اساس واقعیت هایی که قبل از آن مطرح شده، بر این باور است. پس ذهن ناخودآگاه پس از آنکه ذهن آگاهانه متقاعد شده است که این راهی است که تصور می شود، طرح تفکر را دریافت می کند، آن را به عنوان درست بیان می کند و در نهایت آن را در زندگی شما نشان می دهد.

این که آیا شرایط شخصی شما از یک نوع مثبت یا منفی است یا خیر، این فرایند است که ذهن ناخودآگاه شما کار می کند. بارها و بارها، آزمایشات در هیپنوتیزم مدرن ثابت کرده است که این مورد است. در حال حاضر، هیپنوتیزم (یا معجزه گر  اوزن  اوزن درمانئ DIVئ ترمیمی) جایگاه قانونی و محترم خود را در پزشکی مدرن به دست آورده است. با این حال، ارزشمند ترین هیپنوتیزم استفاده مناسب از خود هیپنوتیزم است. از طریق درک درست و درستی از خود هیپنوتیزم برای رفع ذهن ناخودآگاه خود، می توانید زندگی خود را به طور قابل توجهی ساده تر و پربارتر و سالم تر انجام دهید.

کلید موثر هیپنوتیزم خود تکرار است. به طور دائم تکرار عبارت (به لحاظ ذهنییا عاطفی)، این اندیشه در نهایت حفظ خواهد شد و در زندگی شما ظاهر خواهد شد. بعضی ها میل خود را بر روی کارت های کوچک می نویسند و آنها را در مناطق استراتژیک قرار می دهند و گاهی اوقات آنها را می بینند. یکی دیگر از روش های بسیار مفید این است که ضبط نوار خود هیپنوتیزم خود را انجام دهید و هر شب و هر روز آن را بازی کنید. یک نمونه از چگونگی انجام برخی از بیماران من در آپاندیسC دیده می شود.

اولین چیزی که باید از ذهن شما رد شود مفهوم آن است که برای خودپنیوز تمرین کنید، باید مانند زامبی نیمه خمیده حرکت کنید. دقیقا برعکسش درست است. شما هشدار و آگاه تر خواهید بود. تفاوت این است که ذهن شما ناخودآگاه روییک هدف قطعی متمرکز خواهد شد و آنچه که ذهن در آن قرار دارد در نهایت به یک واقعیت تبدیل می شود. باز هم، لازم نیست که کسی دقیق تر بداند چگونه کار می کند، هرچه بیشتر به درک کار موتور احتراق داخلی برای رانندگی نیاز دارد. در هر دو مورد، ما یاد می گیریم که چگونه کلید را روشن کنیم و قدرت را هدایت کنیم.

تبدیل کردن کلید به سمت سلامت بسیار افزایش مییابد، زمانی که متوجه شوید افکار شما در ذهن ناخودآگاه شما در نهایت در بدن فیزیکی شما ظاهر می شود. اگر چه این اصل از زمان بسیار قدیم، در زمان های مدرن وجود داشته است، امیل کوئه است که بدون شک، ثابت کرد که واقعا شما قدرت مستقیمبر سلامت (و بیماری) بدن خود را. به نظر برخی از این ممکن است به نظر برسد. این نیست. اینیک واقعیت از طبیعت است، اولویت ذاتی شما، هدیه شما از الهی است!

با توجه به این قانون، امیل کوئه، پس از بیست سال تجربه، یک بیانیه از چند کلمه را فرموله کرد که اگر بیست بار در روز به مدت بیست روز به کار خود ادامه دهد، به قلمرو ناخودآگاه خود وارد می شود و در زندگی خود ظاهر می شود.

این کلمات قوی ترین عبارتند از: “هر روز به هر طریق، من بهتر و بهتر می شوم”. (نکته: این بهبود در برخی از آینده کمرنگ نشان نمی دهد. این بیان می کند که “من هستم” نه “من می خواهم باشم”. روشن است که زمان در حال حاضر است و اگرچه ممکن است در حال حاضر به اندازه سالم نباشد همانطور که می خواهید، شما تبدیل می شوید.)

با این حال، یک بند، در آثار کوئین آورده شده است؛ این است که تأکید باید در ذات باشد. واقعیت این است که ممکن است پس از سوء استفاده از غذاهای غلط، نگرشها و احساسات برای سالهای بسیاری، نقطه بازگشتی وجود داشته باشد، این مشکل غیر قابل برگشت است. این نیز در یکی از خواندن کایس بیان شده است. با این حال، این نبایدیک بیمار را متوقف کند یا از آن غفلت کند، زیرا قدرت ذهن وجود دارد که حتی از شنیدن آن نگذشته است. اکتشافات جدید هر روز ساخته می شود. چه اتفاقی برای هر کسی رخ داده است ممکن است به شما برسد.

به همراه فرمول سودمند، “هر روز به هر نحوی، من بهتر و بهتر می شوم”، کوئین، چند عبارتی را اضافه کردم که به طور خاص به psoriatic کمک می کند:

“رژیم غذایی آسان، مغذی و پاکیزه است.”

“من فقط برای غذاهایی که میدونم، میل دارم برای من سالم هستند”.

این جملات را روییک کارت ویزیت بنویسید و آن را در کنار هم قرار دهید. این کلمات باید حفظ شود و تا آنجا که ممکن است، به خصوص قبل از اینکه از خواب بیدار شوید و به زودی در صبح بیدار شوید، تکرار شود، زیرا این دو دوره زمانی است که ذهن ناخودآگاه شما بیشتر به پیشنهاد می انجامد. اگر در طول شب شما نیمه خواب و نیمه بیداری خود را پیدا کنید، بلافاصله این پیشنهاد را تکرار کنید. این دوره به عنوان “موز” شناخته شده است و پیشنهادات راهنمایی را دریافت و در واقع ارسال می کند. کوئین توصیه کرد که این پیشنهادات را به شما نشوید تا بتوانید بشنوید که خودتان می گویید. این قدرتمندتر از این است که آنها را به سکوت فکر کنید. او همچنین پیشنهاد داد که یک رشته مهره با بیست گره در آن ایجاد کند تا به شما کمک کند تا شمارش را ادامه دهید و بیست بار بلافاصله قبل از خواب و بیست بار بیدار شوید. ایناست اما افکار مطلوب را به قلمرو ناخودآگاه شما ارسال می کند. این از ذهنیت ذهن برای کمک به شما در کنترل و یا حتی کاهش کامل بیماری استفاده می کند. این بر مبنای صدا، اصول اثبات شده روانشناختی است و شما از آن برای بهبود خود استفاده می کنید.

من قبلا می توانستم بشنوم که بسیاری از خوانندگان من می گویند: “دکتر، من سعی کردم آنچه را که گفتم، بیست بار در روز بیست روز به خواسته هایم تکرار کردی و همه چیز بهتر نیست، در حقیقت، آنها بدتر هستند!” اینیک نتیجه غیر معمول نیست. همانطور که کوئین و Troward به وضوح اظهار داشت، “Wh

در حقیقت، آنها بدتر هستند! “اینیک نتیجه غیر معمول نیست. همانطور که کوئین و تروارد به روشنی بیان کردند،” هنگامی که تخیل و اراده با هر

دیگر، تخیل همیشه برنده می شود! »به بیان دیگر، فقط برای تکرار یک حرف بیش از حد، اگر شما نمیتوانید آن را ببینید، آن را احساس کنید و آن را در تخیل خود قرار دهید، ارزشمند است. برای اینکه به وضوح تصویر آن را همانطور که قبلا بخشی از شما ضروری است برای خارجی سازی آن.

اغلب گفته شده است، و با استدلال صدا: “فقط به آنچه که می خواهید فکر کنید؛ نه از چیزی که نمی خواهید!” چرا این توصیه می شود؟ من اعتماد دارم خوانندگان من در حال حاضر این ایده را درک می کنند که ما به خودمان اهمیت میدهیم، چیزی که در ذهن ما متمرکز است.

توماس تروارد در اثر کلاسیکشPower Potential این فرایند را به شرح زیر توصیف میکند:

اما مردم می گویند: “ما این چنین را ندیده ایم. ما با تمام شرایطی که ما نمی خواهیم احاطه شده ایم.” بله، شما از آنها می ترسید و در اینصورت آنها آنها را می فهمند؛ و به این ترتیب شما به طور دائم از این حق الهی خلقت توسط ذهن استفاده می کنید، فقط از طریق جهل، شما از آن در جهت اشتباه استفاده می کنید. بنابراین، کتاب دستورالعمل های الهی به طور مداوم تکرار می کند: “نمی ترسم؛ نمی ترسم”، زیرا ما می توانیم فکر خود را از کیفیت خلاق ذاتی آن تحمیل کنیم، و تنها سوال این است که آیا ما باید از آن نادیده بگیریم به آسیب هایمانیا فهمیدن به نفع ما.

تمرین هنر تجسم: آلفا و امگا

ما در عکس ها فکر می کنیم، نه در کلمات. ما برای توصیف صحنه ها از کلمات استفاده می کنیم و از آنها تصویری در ذهن ما شکل می دهیم.

عمیقا در زمینه هنرهای زیبا عملا در تمام عمرم درگیر شده است، من آموخته ام تا صحنه های کامل را تصور کنم، حتی قبل از اینکه طرح اولیه من روی بوم را قرار دهم. من پیش از آن می دانم که کجا می روم و چه کاری می خواهم انجام دهم. وقتی سحر نهایی قلم مو روی بوم ساخته می شود، این چیزی است که من در ذهنم به تصویر کشیدم، و به اندازه من شگفت انگیز، اغلب بهتر از پیش بینی من است.

این اصل تجسم به هر مرحله از زندگی ما و به هر موفقیتی می انجامد. این درست است، به طور قطع، در حالت بدن فیزیکی ما. یک بدن زیبا و لطیف، با شانس اتفاق نمی افتد. ابتدا لازم است، سپس تجسم، سپس انجام شود. “مشاهده” نتیجه دلخواه، مطمئن ترین راه برای ساختن آن است. روش ها و روش ها برای انجام این کار به شما در مراحل پیشرفت در رژیم داده می شود. این جایی است که پشتکار است. از لحاظ فلسفی، آن را به عنوان “alpha و the

امگا “- اولین و آخرین. این بدان معنی است که تمام سری از علیت، از اولین حرکت اولیه تا نتیجه نهایی و تکمیل شده است.

آلفا تفکر و تجسم است که پوست می تواند بهبود یابد؛ امگا ماتریال هدف است – پوست شفا دارد. تمام مراحل لازم برای انجام آن (امگا) آشکار خواهد شد، و اگر به سختی عمل کنند، نمیتوانند علامت خود را در زمان اغلب موارد از دست بدهند.

تجسم پوست خود را به عنوان خالص و روشن به عنوان شما می خواهید آن را پیچیده نیست.

ببینید اتفاق می افتد پس از آن مراحل آسان تر می شود، تا زمانی که یک روز رویای شما از پوست پاک شود، تکه هایی از قرمز و پلاسیده پسوریازیس جایگزین خواهد شد. من تاکید می کنم که بیمار احساس تشویق کند، زمانی که مناطق کوچکی از پاکسازی شروع می شود و دیگر ضایعات عظیم که هنوز نادیده گرفته نشده اند، هرگز تغییری را نشان نداده اند، در حالی که در زمان نیز آنها را دنبال خواهد کرد. فکر نکنید چی باشه فکر کن چی چی

از باندینگ توسط تصویربرداری آزاد شود

ابعاد دیگری برای فرایند شفا وجود دارد: تصویربردارییا استفاده از تصاویر ذهنی. در حقیقت، دور از دسترس، کاربرد استفاده فعال از تصویربرداری در تنظیم بدن، ذهن و شرایط شما است. تنها به تازگی این مفهوم توسط متفکران برجسته به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت قرار گرفته است، هرچند این اصل از زمان آغاز به وجود آمده است.

دکتر نورمن وینسنت پیل، در کتاب «تصویربرداری مثبت»، ما را به اثربخشی تصویربرداری می رساند:

یک نیروی قدرتمند و مرموز در طبیعت انسانی وجود دارد که قادر به بهبود چشمگیر زندگی ما است. اینیک نوع مهندسی ذهنی است که با ایمان قوی پشتیبانی می شود. تمرین دشوار نیست هر کسی می تواند این کار را انجام دهد اخیرا توجه پزشکان، روانشناسان و متفکران در همه جا را به خود جلب کرده است و یک کلمه جدید برای توصیف آن نوشته شده است. این کلمه IMAGING است که از تخیل گرفته شده است. یک تصویری که در ذهن آگاهانه تشکیل شده و پایدار باقی می ماند، در حال حاضر، با فرآیند اسموز روانی، به ذهن ناخودآگاه منتقل می شود. و هنگامی که آن را در ناخودآگاه به طور کامل پذیرفته شود، فرد به شدت تمایل دارد که آن را داشته باشد. بنابراین قدرتمند اثر تصویربرداری بر اندیشه و عملکرد است، که تجسم طولانی مدت یک هدف یا هدف می تواند تعیین کننده باشد. تصويربرداری تفکر مثبت يک قدم جلوتر است

اگر ما همان چیزی هستیم که ما هستیم و کجا هستیم، به خاطر چیزهایی که در خودمان تصور می کنیم، می توانیم همان چیزی را که می خواهیم وجود داشته باشیم و جایی که می خواهیم وجود داشته باشیم. تفاوت این است که ما در حال حاضر از این واقعیت زندگی آگاهی داریم و می توانیم آن را در یک سطح آگاه و هوشمند برای زندگی خودمان به کار گیریم. به جای آنکه بخواهیم، ​​ما آنرا تصور میکنیم، و به همین ترتیب تبدیل خواهد شد.

هدایت فکر شما

تنها دو نوع افراد در جهان وجود دارد: کسانی که می گویند “من می توانم” و کسانی که می گویند “من نمی توانم” – و آنها هم حق دارند. آیا این صدا متناقض است؟ من به شما اطمینان می دهم، این نیست. شما می بینید، شما زندگی خود را به آنچه شما در روز و روز فکر می کنید را جلب می کنید. سلامت را در نظر بگیرید و آن را برای شما ترسیم کنید فکر می کنم بیماری و این که در زندگی شما زیاد می شود. به عبارت دیگر، شما تبدیل به آنچه که در مورد آن فکر می کنیدیا به عنوان نویسنده و عرفانیManly Palmer Hall تعلیم می دهید، “عاقل فکر می کنم سلامت”. این بیشتر از سخنان تند است؛ “اینیک قانون غیر قابل انکار است.”

اولین چیزی که باید درک شود این است که ممکن است پسوریازیس بهبود یابد؛ این میتواند انجام شود. سپس قانون امید به زندگی را به وسیله تجسم زایی که قبلا انجام شده است، اجرا کنید. روزی روزگاری، همانطور که قانون طول می کشد، پیشرفت قابل توجه است، تا زمانی که روزی می آید که از شر آن ناتوان هستید. در بیشتر موارد، پسوریازیس حقیقتا برگشت پذیر است، حتی در موارد شدیدتر. ممکن است بیمار و دکتر از نظم و زمان بیشتری برخوردار باشد، اما می تواند انجام شود. این واقعا اهمیت دارد گرچه این اصل از زمان سحرگاه تاریخ با ما بوده است، اما اکنون در آستانۀیک عصر جدید، ما بیشتر از آن آگاهیم. از آنجا که این مفهوم ماست برای استفاده، چرا از آن استفاده نمی کنیم؟ به طور خلاصه، فقط به چیزی که میخواهید فکر کنید، نه از چیزی که نمیخواهید، بلکه در زندگی تان به آنچه که فکر میکنید فکر میکنید. فکر می کنم ایجاد شده است؛ بنابراین، فکر می کنم سلامت و شما آن را ایجاد کنید. این چیزی است که به معنای “تفکر درست” است.

رهایش کن!

به نظر من، تعدادی از بیماران وجود دارند که به طور ناخودآگاه بیماری را حفظ می کنند حتی اگر از فکر کردن به داشتن آن متنفر باشند. من می گویم “ناخودآگاه”، زیرا این کار در سطح ناخودآگاهی انجام می شود. با برخی از افراد، به ویژه افرادی که این بیماری را برای چندین سال تجربه کرده اند، به طور کامل خود را از این بیماری رهایی می دهند، ممکن است به نظر برسد که بخشی از شخصیت خود را از دست می دهند، همانطور که مدتها با این بیماری شناخته شده اند، در ذهن و ذهن خود

ذهن دیگران. قربانی این تله نکنید! از شر آن خلاص شوید رهایش کن. شما به آن نیازی ندارید

تنهایک راه برای تغییر این نگرش مخرب وجود دارد: از پسوریازیس بخواهید که بخشی از وجود شما باشد. همیشه به یاد داشته باشید که ما روح با بدن، و نه در اطراف دیگر، و روح خالق طبیعت است. بنابراین، از دیدگاه روان شناختی، از پسوریازیس به اتاق خصوصی خود (ذهن و بدن خود) رد شوید. بیرون ریختن! آن را از خانه مقدس خود بیرون کنید؛ آن جا وجود ندارد اگر شما باید به آن اشاره کنید، “پسوریازیس” را بگویید، نه “پسوریازیس من”. این شما نیستید، و نه آنچه که شما نیست، نباید باشد، نمی تواند واقعا بخشی از شما باشد.

قانون انتظار

عنصر نهایی مورد نیاز برای تحقق میل شما این است که چرخ ها را با حرکتی که با آن انتظار دارید رخ دهد. اگر این کار را نکنید، به نظر میرسد شام را برنامه ریزی کنید، دوستانتان را دعوت کنید، غذا را تهیه کنید، شراب درست را بخرید، میز را تنظیم کنید، لباستان را برایمهمان نتان دریافت کنید، و انتظارشان نکردید!

این معقول است؟ البته اینطور نیست داشتن ایمان، همانطور که می بینم، داشتن آگاهی است که تفکر شما، به واسطۀ ماهیت خود، دارای قدرت خلاق است. این چیزی نیست که باید به دست آید. این است! آنچه لازم است قدرت نیست، بلکه دانش، آگاهی است که اینیک مکانیسم ساخته شده است. هر روز توسط همه استفاده می شود. با توجه به نتیجه نهایی، چگونگی استفاده از آن مشخص می شود

رابطه بیماری پسوریازیس و استرس

رابطه بیماری پسوریازیس و استرس

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *